Strona gminy Łapanów

Start

Rada Gminy

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

..

Licznik odwiedzin

7511768 -gości od 2008r

__________________

Materiały w postaci zdjęć i filmów zamieszczone na stronie internetowej Gminy Łapanów stanowią własność gminy i to gmina ma do nich pełnię praw na każdym polu eksploatacji w związku z czym wszelkie ich wykorzystanie, utrwalanie, obróbka i powielanie za pośrednictwem dowolnego medium wymaga zgody gminy.
Aktualności:
Pasowanie na przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
24.10.2017.
 „Pasowanie na przedszkolaka” to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Uroczystość ta w dużym stopniu stanowi zakończenie procesu adaptacyjnego dzieci do warunków i zasad panujących w przedszkolu. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie.
Czytaj całość…
 
Dyrektor CKGŁ podpisał porozumienie o współpracy PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
23.10.2017.
 W dniu 29 września 2017 r. w Nowym Sączu miało miejsce zawarcie porozumienia pomiędzy Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ a Centrum Kultury Gminy Łapanów. Porozumienie podpisali Dyrektor MCK SOKÓŁ Antoni Malczak oraz Dyrektor CKGŁ Michał Paszkot.
Czytaj całość…
 
101 lat Anny Gumulińskiej PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
23.10.2017.
 20 października 2017 r. mieszkanka Boczowa, Anna Gumulińska z domu Mączka, obchodziła piękny jubileusz – 101 rocznicę urodzin. W związku z tym wizytę złożył jej wójt Robert Roj wraz z kierowniczką Urzędu Stanu Cywilnego Marią Wiśniewską. Wręczając solenizantce kosz kwiatów wójt życzył dobrego zdrowia, ciepła rodzinnej atmosfery, a także kolejnych pięknych jubileuszy.
Czytaj całość…
 
Eliminacje piłki nożnej chłopców PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
23.10.2017.
 W poniedziałek 16 października 2017 roku na boisku ORLIK w Sobolowie przeprowadzono gminne eliminacje piłki nożnej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W turnieju startowały drużyny z trzech szkół.
Czytaj całość…
 
Halowa Piłka Nożna - eliminacje gminne szkół podstawowych PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
23.10.2017.
 W czwartek 19 października 2017 r. w hali sportowej CKZiU w Łapanowie odbyły się gminne eliminacje szkół podstawowych w halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. Piłkarki i piłkarze walczyli o awans do finału powiatowego. W eliminacjach startowało pięć drużyn chłopców i trzy drużyny dziewcząt.
Czytaj całość…
 
Remont drogi Kobylec-Chrostowa PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
20.10.2017.
 Trwają prace końcowe przy realizacji zadania pn. „Remont drogi gminnej nr K580193 Kobylec – Chrostowa w m. Chrostowa w km 2+887 – 4 + 448”. W zakres prac wchodzi: skropienie nawierzchni drogowej asfaltem wraz z czyszczeniem, wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką mineralno-bitumiczną asfaltową, wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-asfaltowych, wyrównanie istniejących poboczy kruszywem łamanym, wykonanie części przelotowych prefabrykowanych przepustów drogowych z wykonaniem ścianki czołowej.
Czytaj całość…
 
Kampania promująca darmowe porady prawne PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
20.10.2017.
 19 października 2017 r. rozpoczęła się kampania promująca darmowe porady prawne. Przez dwa dni w wybranych gminach oraz mieście Bochnia organizowany jest tymczasowy punkt informacyjny, w którym można dowiedzieć się gdzie i w jakich godzinach, a także komu przysługują bezpłatne porady prawne.
Czytaj całość…
 
Wyróżnienie dla wójta Roberta Roja PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
20.10.2017.
 W dniu 22 września 2017 r. w historycznej Sali Obrad Sądeckiego Ratusza odbyła się uroczysta gala nadania medali „Mecenas Futbolu Małopolski". Jednym z 61 nagrodzonych był Wójt Gminy Łapanów – Robert Roj.
Czytaj całość…
 
KOMUNIKAT - TRENING SWA PDF Drukuj
Wpisał: Wiesław Węglarz   
18.10.2017.
I nformujemy, że w dniach 19 – 20 października 2017 roku odbędzie się powiatowy trening systemu wykrywania i alarmowania z wykorzystaniem systemów alarmowania ludności. W ramach treningu dnia 20 października 2017 roku o godz.10.20
Czytaj całość…
 
Dzień Edukacji Narodowej w szkołach gminy Łapanów PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
18.10.2017.
 W dniu 13 października 2017 r. w szkołach gminy Łapanów odbyły się uroczyste akademie związane z Dniem Edukacji Narodowej. Ich uczestnicy mogli zachwycić się pięknymi programami artystycznymi zaprezentowanymi przez uczniów. Nie zabrakło podziękowań i ciepłych słów pod adresem nauczycieli, którzy z poświęceniem oddają się pracy dydaktycznej oraz wychowawczej.
Czytaj całość…
 
"Wy jesteście przyszłością świata!..." PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
18.10.2017.
 „Wy jesteście przyszłością świata!...” – słowa zapisane na sztandarze Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łapanowie kilkakrotnie zostały powtórzone w homilii wygłoszonej przez księdza infułata Władysława Gasidło podczas Mszy św., odprawianej w kościele pw. Redemptor Hominis w Łapanowie, w trakcie której został poświęcony nowy sztandar szkoły.
Czytaj całość…
 
Wyremontowano drogę koło cmentarza PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
17.10.2017.
 Zakończyła się realizacja zadania pn. „Remont drogi dojazdowej koło cmentarza na działkach nr 196/2 w msc. Łapanów i 602/24 w msc. Kobylec”. W ramach prowadzonych prac wykonano nasyp oraz górną warstwę podbudowy, położono nawierzchnię z masy asfaltowej, wykonano pobocza, oczyszczono rowy, ułożono ścieki betonowe, zamontowano próg zwalniający oraz bariery ochronne.
Czytaj całość…
 
Szkolenie z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
17.10.2017.
 W dniu 16 października 2017 r. w Łapanowie odbyło się szkolenie przeznaczone dla specjalistów zaangażowanych w prace Zespołów Interdyscyplinarnych oraz grup roboczych ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie z terenu Gminy Łapanów  i Gminy Trzciana. Zostało ono zorganizowane przez firmę Profilaktyka KIER.
Czytaj całość…
 
W Publicznym Przedszkolu w Łapanowie policja uczy zasad bezpieczeństwa PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
17.10.2017.
 9 października 2017r. w Publicznym Przedszkolu odbyło się spotkanie z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Bochni. Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu.
Czytaj całość…
 
"Wszyscy mamy ten skarb - KREW. I tym skarbem trzeba się dzielić.... ." PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
17.10.2017.
 Dar krwi, który każdy dorosły, zdrowy człowiek może przekazać innym dla ratowania ich zdrowia i życia jest wyjątkowym i bezcennym podarunkiem. Wśród naszych honorowych krwiodawców nie brakuje takich, którzy przez wiele lat przekazują na potrzeby lecznictwa nawet kilkadziesiąt litrów tego bezcennego leku.
Czytaj całość…
 
Życzenia Wójta Gminy z okazji Dnia Edukacji Narodowej PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
13.10.2017.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 43 - 63 z 3650
© 2023 Strona Gminy Łapanów