Strona gminy Łapanów

Start

Rada Gminy

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

..

Licznik odwiedzin

7512745 -gości od 2008r

__________________

Materiały w postaci zdjęć i filmów zamieszczone na stronie internetowej Gminy Łapanów stanowią własność gminy i to gmina ma do nich pełnię praw na każdym polu eksploatacji w związku z czym wszelkie ich wykorzystanie, utrwalanie, obróbka i powielanie za pośrednictwem dowolnego medium wymaga zgody gminy.
Aktualności:
Bajkowy Festiwal PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
15.11.2017.

 
Podczas Święta Niepodległości odsłonięto pomnik w Grabiu PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
13.11.2017.
 Wyjątkowy przebieg miały tegoroczne obchody Święta Niepodległości w gminie Łapanów. Wpisywały się w inicjatywę mieszkańców Grabia, Kępanowa i Lubomierza, którzy w centrum wsi Grabie wybudowali okazały pomnik dedykowany mieszkańcom walczącym o wolność Ojczyzny na frontach I wojny światowej.
Czytaj całość…
 
Wykonano termomodernizację świetlicy wiejskiej w Grabiu PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
13.11.2017.
 Zakończyła się termomodernizacja świetlicy w Grabiu. W I etapie za kwotę 55 505,00 zł zmodernizowano kotłownię gazową. Wykonawcą robót była firma WOD – KAN. C.O. – GAZ Marian Zdebski. W II etapie, który właśnie się zakończył, wykonane zostało ocieplenie wraz z elewacją, podbicie okapów oraz wymiana drzwi wejściowych. Koszt tych prac wyniósł 61 516,20 zł, wykonawcą była firma Usługi Budowlane Marek Korzeniowski.
Czytaj całość…
 
Zaproszenie na Gminne Święto Niepodległości PDF Drukuj
Wpisał: Mirosław Drożdż   
10.11.2017.
 W dniu 11 listopada w m. Grabie o godz. 14:00 rozpoczną się Gminne Obchody Święta Niepodległości. W programie uroczystości Msza św. za Ojczyznę, odsłonięcie i poświęcenie pomnika poświęconego walczącym w I wojnie światowej, złożenie kwiatów pod pomnikiem, okolicznościowa akademia. Serdecznie zapraszamy!
Czytaj całość…
 
Pilnie poszukiwany właściciel psa PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
08.11.2017.
 W dniu 29 października 2017 r. na granicy Lubomierza i Zagórzan znaleziono młodą suczkę z czerwoną obrożą. Suka jest niewielka, czarna, z widocznymi jaśniejszymi pręgami po tułowiu, krótkowłosa. Jest bardzo przyjacielska, ufna w stosunku do ludzi, lubi się bawić, umie chodzić na smyczy.
Czytaj całość…
 
Sport szkolny - dobre wyniki piłkarek i piłkarzy z Sobolowa i Łapanowa PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
07.11.2017.
 Pod koniec października w bocheńskiej hali widowiskowej odbyły się finały powiatowe w piłce nożnej dziewcząt i chłopców w ramach igrzysk dzieci oraz igrzysk młodzieży szkolnej.
Czytaj całość…
 
Kolejne medale Konrada Irzyka PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
07.11.2017.
 Polscy karatecy kolejny raz udowodnili, że należą do europejskiej i światowej elity w karate. Potwierdzili to podczas XXXIII Mistrzostw Europy w Karate Tradycyjnym seniorów, młodzieżowców, juniorów i kadetów, w których rywalizowało ponad 200 zawodników z 15 państw. Zawody rozegrane zostały 4 listopada 2017 r. w nowoczesnej, mogącej pomieścić nawet 9 tys. widzów, hali Polyvalent w Kluż-Napoka w Rumunii.
Czytaj całość…
 
Uczniowie CKZiU w Łapanowie doskonalą umiejętności zawodowe w Niemczech PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
06.11.2017.
 29 października 2017 roku grupa 30 uczniów Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. św. Jan Pawła II w Łapanowie wyjechała na miesięczną bezpłatną praktykę w okolice Lipska. „Bogatsi doświadczeniami europejskich pracodawców” to projekt finansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+, Akcja 1: Mobilność edukacyjna.
Czytaj całość…
 
Wtorki z JPK_szkolenia PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
06.11.2017.
Urząd Skarbowy w Bochni zaprasza na organizowane bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców nt. tworzenia i przesyłania JPK-VAT. Szkolenia odbędą się w siedzibie Urzędu przy ul. Gołębiej 3, w sali konferencyjnej na parterze p. 003 w dniach:
Czytaj całość…
 
Przekazanie sprzętu sportowego dla szkół PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
06.11.2017.
 W dniu 3 listopada 2017 roku,  Robert Roj – Wójt Gminy Łapanów przekazał sprzęt sportowy zakupiony dla szkół podstawowych /zgodnie z listą największych potrzeb/. Zakupiony sprzęt będzie służył uczniom ze szkół podstawowych w zajęciach szkolnych i na treningach. Sprzęt odebrali nauczyciele WF wspólnie z dyrektorami szkół.
Czytaj całość…
 
Jubileusz scholi PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
02.11.2017.
 20-lecie swojego istnienia obchodziła 29 października 2017 r. schola „Perełki Niepokalanej” działająca przy łapanowskiej parafii. Uroczystej Mszy św. przewodniczył założyciel „Perełek” – ks. Bogusław Borek, który przez 5 lat pełnił funkcję jej opiekuna.
Czytaj całość…
 
Jubileusze małżeńskie 2017 PDF Drukuj
Wpisał: Mirosław Drożdż   
31.10.2017.
 27 października 2017 r. w Centrum Kultury Gminy Łapanów odbyła się uroczystość Jubileuszy Długoletniego Pożycia Małżeńskiego. Jubileusz „Diamentowych Godów” – 60 lat małżeństwa świętowali Monika i Antoni Leśniakowie oraz Jadwiga i Andrzej Setkiewiczowie. Jubileusz „Złotych Godów” – 50 lat małżeństwa świętowali: Eugenia i Andrzej Dąbrowscy, Maria i Adolf Grabaccy, Janina i Tadeusz Kowalczykowie, Maria i Edward Kusiakowie, Halina i Jan Matusowie, Anna i Kazimierz Niewidokowie oraz Maria i Marian Satołowie.
Czytaj całość…
 
O G Ł O S Z E N I E PDF Drukuj
Wpisał: Mirosław Drożdż   
31.10.2017.
Wójt Gminy Łapanów informuje o rozpoczęciu konsultacji społecznych „Programu współpracy Gminy Łapanów z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2018”
 

Czytaj całość…
 
Wojewódzkie posumowanie STMiG 2017 PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
30.10.2017.
 W piątek 27 października w sali Domu Kultury w Mucharzu, odbyło się wojewódzkie podsumowanie „XXIII Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2017'. W tegorocznej edycji imprezy uczestniczyły 33 miasta i gminy z Małopolski.
Czytaj całość…
 
Ogłoszenie PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
30.10.2017.
 W związku z Uroczystością Wszystkich Świętych w środę na drogach dojazdowych do cmentarzy częściowo zmieniona zostanie organizacja ruchu. Uprasza się wszystkich udających się na groby bliskich o zachowanie szczególnej ostrożności, a także stosowanie się do zmienionej organizacji ruchu oraz poleceń strażaków OSP.
 
Podziękowanie PDF Drukuj
Wpisał: Grzegorz Statek   
30.10.2017.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 22 - 42 z 3650
© 2023 Strona Gminy Łapanów