Strona gminy Łapanów

Start

Rada Gminy

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

..

Licznik odwiedzin

7512835 -gości od 2008r

__________________

Materiały w postaci zdjęć i filmów zamieszczone na stronie internetowej Gminy Łapanów stanowią własność gminy i to gmina ma do nich pełnię praw na każdym polu eksploatacji w związku z czym wszelkie ich wykorzystanie, utrwalanie, obróbka i powielanie za pośrednictwem dowolnego medium wymaga zgody gminy.
Gimnazjum i Szkoły Podstawowe PDF Drukuj
Oceny: / 65
KiepskiBardzo dobry 
Wpisał: Grzegorz Statek   
15.02.2007.
Na terenie Gminy Łapanów w reformowanej oświacie gminnej funkcjonuje 6 Szkół Podstawowych oraz 1 Publiczne Gimnazjum w Łapanowie. Ponadto działają Publiczne Przedszkola w Łapanowie,  Cichawce,  Zbydniowie,  Sobolowie oraz jedno niepubliczne w Kobylcu do których uczęszczają przedszkolaki w wieku od 3-5 lat.

Szkoły na terenie Gminy Łapanów to: 

Poza szkołami podstawowymi na terenie gminy znajduje szkoła średnia: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łapanowie, która powstała z dniem 01 września 2016 r. z połączenia dwóch szkół "Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Łapanowie oraz Zespołu Szkół im. prof. Jana Zdzisława Włodka w Dąbrowicy. Jest to niewątpliwie atut gminy, ponieważ młodzież kończąca gimnazja ma możliwość dalszego kształcenia w obrębie własnej gminy. Więcej >>

 
© 2023 Strona Gminy Łapanów