Strona gminy Łapanów

Start

Rada Gminy

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

..

Licznik odwiedzin

7512741 -gości od 2008r

__________________

Materiały w postaci zdjęć i filmów zamieszczone na stronie internetowej Gminy Łapanów stanowią własność gminy i to gmina ma do nich pełnię praw na każdym polu eksploatacji w związku z czym wszelkie ich wykorzystanie, utrwalanie, obróbka i powielanie za pośrednictwem dowolnego medium wymaga zgody gminy.
Wizyta św. Mikołaja w szkole w Zbydniowie PDF Drukuj
Oceny: / 2
KiepskiBardzo dobry 
Wpisał: Grzegorz Statek   
08.12.2017.
 „Przed wielu laty, w niewielkiej krainie, żył sobie człowiek, który do dziś słynie. Był on biskupem, w niebogatym mieście i służył Bogu całym sobą wreszcie...”

6 grudnia do Szkoły Podstawowej w Zbydniowie wozem strażackim przyjechał św. Mikołaj. Na gościa czekały niecierpliwie przedszkolaki i dzieci ze szkoły. Czas oczekiwania wypełnił występ zespołu Papaja KIDS, który zaprezentował koncert pt. "Bajki naszego dzieciństwa". Z radością i wielkim przejęciem dzieci powitały piosenką św. Mikołaja. Niezwykły gość opowiedział im jakie niezwykłe przygody spotkały go w drodze do szkoły. Uczniowie otrzymali od Mikołaja sprzęt sportowy, a każde dziecko dostało słodką niespodziankę. Radości z rozpakowywania prezentów było co niemiara!
          Dzieci dziękują św. Mikołajowi za wizytę. Ten dzień będziemy jeszcze długo wspominać. Społeczność szkolna serdecznie dziękuje sponsorom i Ochotniczej Straży Pożarnej w Zbydniowie. Sponsorzy: OSP Zbydniów, Edyta i Marcin Satoła, Teresa i Tadeusz Matras, Paweł Juszkowicz (Monter instalacji sanitarnych), Kamil Kruczek, Agnieszka i Artur Hejmo, Edyta i Bogdan Uran, Rada Rodziców.


Informacja: Lucyna Dudek
 
© 2023 Strona Gminy Łapanów