Strona gminy Łapanów

Start

Rada Gminy

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

..

Licznik odwiedzin

6820357 -gości od 2008r

__________________

Materiały w postaci zdjęć i filmów zamieszczone na stronie internetowej Gminy Łapanów stanowią własność gminy i to gmina ma do nich pełnię praw na każdym polu eksploatacji w związku z czym wszelkie ich wykorzystanie, utrwalanie, obróbka i powielanie za pośrednictwem dowolnego medium wymaga zgody gminy.
Sport szkolny - dobre wyniki piłkarek i piłkarzy z Sobolowa i Łapanowa PDF Drukuj
Oceny: / 3
KiepskiBardzo dobry 
Wpisał: Grzegorz Statek   
07.11.2017.
 Pod koniec października w bocheńskiej hali widowiskowej odbyły się finały powiatowe w piłce nożnej dziewcząt i chłopców w ramach igrzysk dzieci oraz igrzysk młodzieży szkolnej.
Najlepsze wyniki osiągnęli:
- chłopcy z Publicznego Gimnazjum w Łapanowie, zajęli II miejsce, przegrywając walkę w dogrywce o I miejsce z PSP Nr 1 w Bochni /w dogrywce obowiązywała zasada "złotego punktu"/.
Na III miejscu uplasowali się uczniowie V Gimnazjum MCE w Bochni,
- dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Sobolowie też zajęły II miejsce przegrywając mecz finałowy podobnie jak chłopcy z gimnazjum w Łapanowie po dogrywce ze Szkołą Podstawową w Starym Wiśniczu, III miejsce wywalczyły uczennice ze Szkoły Podstawowej w Łazach.
Gorzej powiodło się gimnazjalistkom z Sobolowa i chłopcom ze Szkoły Podstawowej w Łapanowie, którzy zajęli dalsze miejsca.
 
 
Informacja: Tadeusz Mazur
 
© 2021 Strona Gminy Łapanów