Strona gminy Łapanów

Start

Rada Gminy

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

..

Licznik odwiedzin

6961394 -gości od 2008r

__________________

Materiały w postaci zdjęć i filmów zamieszczone na stronie internetowej Gminy Łapanów stanowią własność gminy i to gmina ma do nich pełnię praw na każdym polu eksploatacji w związku z czym wszelkie ich wykorzystanie, utrwalanie, obróbka i powielanie za pośrednictwem dowolnego medium wymaga zgody gminy.
Spotkanie autorskie z pisarką Panią Moniką Sawicką PDF Drukuj
Oceny: / 2
KiepskiBardzo dobry 
Wpisał: Grzegorz Statek   
04.10.2017.
 W czwartek 28 września 2017 roku Starszaki z Publicznego Przedszkola w Łapanowie wzięły udział w autorskim spotkaniu zorganizowanym przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Bochni dla młodych czytelników, w ramach realizacji projektu Literatura i sztuka w bibliotece – zajęcia edukacyjne dla dzieci dofinansowanego ze środków Starostwa Powiatowego w Bochni i Publiczną Bibliotekę w Łapanowie.
Gościem była autorka książek dla dzieci i dorosłych Pani Monika Sawicka, która opowiedziała jak powstają książki i skąd czerpie pomysły. Dzieci poznały książkę „O Kajtku Szczęściarzu”, której bohaterem jest mały piesek Kajtek znaleziony w autobusie przez strażaka. Podczas wizyty Pani Monika ogłosiła konkurs plastyczny na najpiękniejszy rysunek Kajtka Szczęściarza. Nagrodami w konkursie oczywiście będą książki z dedykacją. W bardzo przyjemnej atmosferze dzieci miały okazję zapoznać się z twórczością autorki. Po spotkaniu można było nabyć książki z dedykacją pisarki.
 
 
Tekst i zdjęcia: Agnieszka Trzos
 
© 2021 Strona Gminy Łapanów