Strona gminy Łapanów

Start

Rada Gminy

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

..

Licznik odwiedzin

7178155 -gości od 2008r

__________________

Materiały w postaci zdjęć i filmów zamieszczone na stronie internetowej Gminy Łapanów stanowią własność gminy i to gmina ma do nich pełnię praw na każdym polu eksploatacji w związku z czym wszelkie ich wykorzystanie, utrwalanie, obróbka i powielanie za pośrednictwem dowolnego medium wymaga zgody gminy.
Remonty w szkołach i przedszkolach PDF Drukuj
Oceny: / 6
KiepskiBardzo dobry 
Wpisał: Grzegorz Statek   
15.09.2017.
 Dzięki zaangażowaniu i pomocy ze strony wójta Roberta Roja 1 września 2017 r. w Przedszkolu Publicznym w Łapanowie otwarto czwarty oddział przedszkolny dla 16 czterolatków. Inicjatywa ta jest odpowiedzią na duże zapotrzebowanie na dodatkowe miejsca dla nowych przedszkolaków.
Gmina sfinansowała wyposażenie sali w nowe meble, zabawki i pomoce dydaktyczne potrzebne do zabaw i realizacji zadań programowych, ich koszt wyniósł 3 tys. zł. W Szkole Podstawowej w Tarnawie w okresie wakacyjnym dokonano odnowienia i modernizacji pomieszczeń oddziału przedszkolnego. Gmina zapewniła środki na remont i wymianę oświetlenia w kwocie 11 tys. zł. Całość wyposażenia sfinansowano ze środków, które zostały wypracowane w ciągu roku szkolnego dzięki dużemu zaangażowaniu rodziców i pracowników szkoły (ok. 7,5 tys. zł). Ze środków wypracowanych w ciągu roku zakupiono również materace gimnastyczne (1,2 tys. zł).
W Szkole Podstawowej w Grabiu przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego wyremontowano salę lekcyjną dla klasy VII, wymalowano oraz wyposażono w szafki dwie szatnie. Gmina przeznaczyła na to 15 tys. zł. Rada Rodziców wspólnie z lokalnymi sponsorami zakupiła urządzenia zabawowe oraz altanę do ogrodu.  
Wójt Robert Roj wyraża wdzięczność wobec rodziców, dyrekcji oraz pracowników szkół i przedszkoli za bardzo dobrą współpracę, zrozumienie i wielkie zaangażowanie włożone w przygotowanie obiektów szkolnych i przedszkolnych do roku szkolnego 2017/2018.

 
 
© 2022 Strona Gminy Łapanów