Strona gminy Łapanów

Start

Rada Gminy

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

..

Licznik odwiedzin

7178209 -gości od 2008r

__________________

Materiały w postaci zdjęć i filmów zamieszczone na stronie internetowej Gminy Łapanów stanowią własność gminy i to gmina ma do nich pełnię praw na każdym polu eksploatacji w związku z czym wszelkie ich wykorzystanie, utrwalanie, obróbka i powielanie za pośrednictwem dowolnego medium wymaga zgody gminy.
Zakończenie projektu powszechnej nauki pływania "Umiem pływać" PDF Drukuj
Oceny: / 2
KiepskiBardzo dobry 
Wpisał: Grzegorz Statek   
06.09.2017.
 2 września 2017 r. zakończył się program bezpłatnej nauki pływania dla uczniów pierwszych, drugich i trzecich klas szkół podstawowych. Na projekt realizowany w terminie od 19 czerwca do 2 września 2017 roku, Gmina Łapanów pozyskała środki z Ministerstwo Sportu i Turystyki /18 tys. zł./. W programie uczestniczyło 20 grup dzieci z sześciu szkół podstawowych, łącznie ok. 280 uczestników.
Zajęcia odbywały się na obiektach Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego /zalew/
w Łapanowie pod opieką fachowej kadry pedagogicznej i instruktorskiej. Dzieci oprócz nauki pływania korzystały z urządzeń ośrodka tj. zjeżdżalni wodnej, rowerków wodnych, placu zabaw i boiska do plażowej piłki siatkowej oraz innych atrakcji. Organizowane były też przejażdżki łodzią motorowodną. Gmina przygotowała obiekty, zabezpieczyła obsługę instruktorską. Zorganizowano transport uczestników na zajęcia, zapewniono koordynatorów – opiekunów z poszczególnych szkół oraz obsługę techniczną /młodzież pomagającą w prowadzeniu zajęć/.


Informacja: Tadeusz Mazur
 
© 2022 Strona Gminy Łapanów