Strona gminy Łapanów

Start

Rada Gminy

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

..

Licznik odwiedzin

7097372 -gości od 2008r

__________________

Materiały w postaci zdjęć i filmów zamieszczone na stronie internetowej Gminy Łapanów stanowią własność gminy i to gmina ma do nich pełnię praw na każdym polu eksploatacji w związku z czym wszelkie ich wykorzystanie, utrwalanie, obróbka i powielanie za pośrednictwem dowolnego medium wymaga zgody gminy.
Złoty medal "Naprzodu" Sobolów na Ogólnopolskiej Olimpiadzie LZS PDF Drukuj
Oceny: / 2
KiepskiBardzo dobry 
Wpisał: Grzegorz Statek   
04.09.2017.
 W dniach 25-27 sierpnia 2017 r. w Spale odbyła się XX Ogólnopolska Olimpiada LZS. Na pięknych obiektach centralnego ośrodka przygotowań olimpijskich seniorki z Sobolowa reprezentujące województwo małopolskie odniosły historyczny sukces zdobywając złoty medal, a zarazem tytuł mistrza Polski. To był trzeci finał piłkarek „Naprzodu” w ostatnich latach, w poprzednich ulegały zespołom „Medyka” Konin i „Gola” Częstochowa.
W Spale, w drodze do finału, pokonały reprezentacje mazowieckiego 4:0, śląskiego 5:0, opolskiego 6:1, świętokrzyskiego 5:0, a następnie w półfinale 5:0 zdemolowały zespół z lubelskiego. Mecz finałowy, z ekipą z województwa świętokrzyskiego, okazał się deszczowcem, gdyż w regulaminowym czasie gry padł wynik 1:1 i do wyłonienia zwycięzcy potrzebne było 9 serii rzutów karnych. W nich zespół „Naprzodu” Sobolów okazał się lepszy wygrywając 7:6.
Drużyna z Sobolowa wystąpiła w składzie:
Angelika Socha (bramkarka), Izabela Czapeczka, Barbara Piech, Klaudia Gęślak, Weronika Serafin, Marlena Kowalczyk, Joanna Chlebda, Natalia Sikora. Trenerami drużyny są Piotr Bukowiec oraz Krzysztof Socha (trener bramkarek).

Tekst: Mirosław Drożdż
Zdjęcie: Archiwum klubu
 
© 2022 Strona Gminy Łapanów