Strona gminy Łapanów

Start

Rada Gminy

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

..

Licznik odwiedzin

7097366 -gości od 2008r

__________________

Materiały w postaci zdjęć i filmów zamieszczone na stronie internetowej Gminy Łapanów stanowią własność gminy i to gmina ma do nich pełnię praw na każdym polu eksploatacji w związku z czym wszelkie ich wykorzystanie, utrwalanie, obróbka i powielanie za pośrednictwem dowolnego medium wymaga zgody gminy.
Zapraszamy na "Narodowe Czytanie" PDF Drukuj
Oceny: / 0
KiepskiBardzo dobry 
Wpisał: Grzegorz Statek   
21.08.2017.
Gminna Biblioteka Publiczna w Łapanowie w tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, włączy się w ogólnopolską akcję Narodowego Czytania „Wesela” Stanisława Wyspiańskiego. Będziemy czytać 2 września 2017 roku w godzinach 10.00 – 12.00 na placu przed budynkiem GBP.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych: dzieci, młodzież, dorosłych do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu kulturalnym i czytelniczym; można przyjść, by posłuchać czytania dramatu lub włączyć się w czytanie. Tych, którzy chcieliby czytać utwór gorąco zapraszamy do biblioteki po tekst. Swój udział w Narodowym Czytaniu można także zgłosić telefonicznie: 14/ 685 34 60 w godzinach pracy biblioteki. Warto tak piękną inicjatywę czytania arcydzieł polskiej literatury podtrzymywać i rozwijać.
 
© 2022 Strona Gminy Łapanów