Strona gminy Łapanów

Start

Rada Gminy

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

..

Licznik odwiedzin

6700724 -gości od 2008r

__________________

Materiały w postaci zdjęć i filmów zamieszczone na stronie internetowej Gminy Łapanów stanowią własność gminy i to gmina ma do nich pełnię praw na każdym polu eksploatacji w związku z czym wszelkie ich wykorzystanie, utrwalanie, obróbka i powielanie za pośrednictwem dowolnego medium wymaga zgody gminy.
Przed sezonem doposażono łapanowski zalew PDF Drukuj
Oceny: / 3
KiepskiBardzo dobry 
Wpisał: Grzegorz Statek   
20.06.2017.
 Dwa nowe pięcioosobowe rowerki za łączną kwotę 14,5 tys. zł oraz silnik do łodzi usprawniający pracę ratowników za kwotę 8,6 tys. zł – to najbardziej znaczące zakupy, jakie zostały poczynione przed sezonem 2017 nad łapanowskim zalewem. Ponadto zakupiono m.in. odkurzacz dmuchawę do liści, dwoje drzwi wejściowych do domków, nowe krzesła do wszystkich czterech domków.
Zamówione zostały nowe stoliki do domków oraz do biura, firma sprzedająca dostarczy je na teren ośrodka w ciągu najbliższych dni. – Od trzech lat sukcesywnie doposażamy nasz łapanowski Kompleks Sportowo-Rekreacyjny. W ubiegłym roku m.in. wymieniliśmy wyeksploatowane szambo, wydłużyliśmy ażurową ścieżkę prowadzącą na pole kempingowe. W tym roku wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych gości zakupiliśmy m.in. dwa nowe pięcioosobowe rowerki . Jeżeli tegoroczny sezon będzie udany to wszystkie wypracowane środki pieniężne przeznaczymy na dalsze doposażenie zalewu – powiedział wójt Robert Roj.


Tekst i zdjęcia: Mirosław Drożdż
 
© 2020 Strona Gminy Łapanów