Strona gminy Łapanów

Start

Rada Gminy

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

..

Licznik odwiedzin

6700692 -gości od 2008r

__________________

Materiały w postaci zdjęć i filmów zamieszczone na stronie internetowej Gminy Łapanów stanowią własność gminy i to gmina ma do nich pełnię praw na każdym polu eksploatacji w związku z czym wszelkie ich wykorzystanie, utrwalanie, obróbka i powielanie za pośrednictwem dowolnego medium wymaga zgody gminy.
Piknik rodzinny w Tarnawie PDF Drukuj
Oceny: / 3
KiepskiBardzo dobry 
Wpisał: Grzegorz Statek   
19.06.2017.
 17 czerwca 2017 r. w Zespole Szkół w Tarnawie odbył się kolejny już III Piknik Rodzinny zorganizowany przez Radę Rodziców, Grono Pedagogiczne i Samorząd Uczniowski.  Ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne w tym roku piknik odbył się na terenie OSP w Tarnawie. Uroczystość uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście: Wójt Gminy Łapanów Robert Roj, radny Stanisław Grabacki, ks. Prob. Jan Warta oraz licznie przybyli rodzice, uczniowie i społeczność lokalna.
Piknik rozpoczął się częścią artystyczną w wykonaniu najmłodszych uczniów naszej szkoły, później zaprezentowali się soliści i grupy taneczne funkcjonujące przy Domu Kultury w Tarnawie oraz zespół taneczny z Gdowa „ DANCEOMNIA”.
Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji przygotowanych przez nauczycieli, rodziców, uczniów naszej szkoły, Koło Gospodyń Wiejskich i strażaków. Można było rozkoszować się pysznymi napojami, skosztować przysmaków kuchni staropolskiej, posilić się potrawami z grilla, zjeść lody. Dużym powodzeniem cieszyła się loteria fantowa.
Całość imprezy prowadziła Krystyna Leśniak, zachęcając gorąco do odwiedzania poszczególnych stoisk.
Impreza nie miałaby takiego uroku gdyby nie wsparcie i pomoc finansowa dobroczyńców, którym serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili i żywimy nadzieję, że zobaczymy się za rok. Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na doposażenie tutejszego przedszkola.


Informacja: ZS Tarnawa
Zdjęcia: Mirosław Drożdż
 
© 2020 Strona Gminy Łapanów