Strona gminy Łapanów

Start

Rada Gminy

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

..

Licznik odwiedzin

6961285 -gości od 2008r

__________________

Materiały w postaci zdjęć i filmów zamieszczone na stronie internetowej Gminy Łapanów stanowią własność gminy i to gmina ma do nich pełnię praw na każdym polu eksploatacji w związku z czym wszelkie ich wykorzystanie, utrwalanie, obróbka i powielanie za pośrednictwem dowolnego medium wymaga zgody gminy.
Dzień Rodziny 2017 PDF Drukuj
Oceny: / 1
KiepskiBardzo dobry 
Wpisał: Jarosław Nowojowski   
09.06.2017.
 Tradycyjnie w czerwcu obchodzimy w naszym przedszkolu Święto Rodziny, w którym wzięły udział rodziny wychowanków oraz zaproszeni goście. W tym dniu dzieci miały okazję zaprezentować swoje artystyczne talenty przed zgromadzoną publicznością.
Po występach przyszedł czas na radosny piknik w ogrodzie przedszkolnym w towarzystwie animatorów. Zabawa na zjeżdżalni i w dmuchanym zamku była niezwykłą atrakcją dla wszystkich. Mamy nadzieję, że dzień ten na długo pozostanie w pamięci Państwa jak i naszych przedszkolaków. Bo wspólny czas – to najlepszy prezent i dla dziecka i dla rodzica.
 
Galeria: 
 
 
Tekst: Agnieszka Trzos
Zdjęcia: Piotr Musiał
 
 
© 2021 Strona Gminy Łapanów