Strona gminy Łapanów

Start

Rada Gminy

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

..

Licznik odwiedzin

7511767 -gości od 2008r

__________________

Materiały w postaci zdjęć i filmów zamieszczone na stronie internetowej Gminy Łapanów stanowią własność gminy i to gmina ma do nich pełnię praw na każdym polu eksploatacji w związku z czym wszelkie ich wykorzystanie, utrwalanie, obróbka i powielanie za pośrednictwem dowolnego medium wymaga zgody gminy.
Jagodowy Domek PDF Drukuj
Oceny: / 1
KiepskiBardzo dobry 
Wpisał: Grzegorz Statek   
02.06.2016.
 
 Wacław Drożdżak
Kamyk 66, 32-742 Sobolów
  tel. 605 782 119, 14 6123918
http://jagodowydomek.za.pl/
e-mail: jagodowydomek@gmail.com
 

Komfortowy domek letniskowy położony w pięknej i spokojnej okolicy, na polanie pod lasem w Kamyku. Domek jest nowy i w pełni wyposażony w wysokim standardzie. Na piętrze domku zlokalizowana jest sypialnia z dwoma oddzielnymi łóżkami (120 cm) i balkonem. Na parterze znajduje się w pełni funkcjonalna łazienka z kabiną prysznicową (ciepła woda dostępna bez ograniczeń), w pełni wyposażony aneks kuchenny z czajnikiem, płytą grzewczą i lodówką, oraz pokój dzienny z rozkładaną dwuosobową kanapą i stolikiem.

Domek spokojnie pomieści cztery osoby, goście nie muszą martwić się o żaden element wyposażenia, wszystko znajduje się na miejscu - świeża pościel, ręczniki, radio, talerze, kubki, grill, itd. Na posesji znajduje się ponadto miejsce parkingowe, taras z grillem oraz basen (15m2) - doskonałe miejsce do wypoczynku rodzinnego, przyjazne dzieciom i osobom starszym.
 
ZAPRASZAMY!!!
 
© 2023 Strona Gminy Łapanów