Strona gminy Łapanów

Start

Rada Gminy

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

..

Licznik odwiedzin

7442607 -gości od 2008r

__________________

Materiały w postaci zdjęć i filmów zamieszczone na stronie internetowej Gminy Łapanów stanowią własność gminy i to gmina ma do nich pełnię praw na każdym polu eksploatacji w związku z czym wszelkie ich wykorzystanie, utrwalanie, obróbka i powielanie za pośrednictwem dowolnego medium wymaga zgody gminy.
Referendum PDF Drukuj
Oceny: / 1
KiepskiBardzo dobry 
Wpisał: Wiesław Węglarz   
28.07.2015.
Informacja o składach Obwodowych Komisji ds. Referendum
 
 
Zarządzenie nr 38/2015 Wójta Gminy Łapanów - Kierownika Urzędu z dnia 10 sierpnia 2015 r. w sprawie powołania Obwodowych Komisji ds. Referendum
 
 
 INFORMACJA

Zgłoszenia kandydatów na członków Obwodowych Komisji ds. Referendum przyjmowane są w terminie do 07 sierpnia 2015 roku do godz. 15:00 w pokoju nr 1 Urzędu Gminy Łapanów.

Wójt Gminy Łapanów
/-/ Robert Roj
 

 
 
Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

z dnia17 czerwca 2015r.
o zarządzeniu ogólnokrajowego referendum
 
 

 
O B W I E S Z C Z E N I E
WÓJTA  GMINY   ŁAPANÓW

z dnia   24 lipca 2015   roku
o numerach i granicach stałych obwodów głosowania,  o siedzibach obwodowych komisji   do spraw referendum  oraz o lokalach  obwodowych komisji  do spraw referendum    dostosowanych  do potrzeb   osób niepełnosprawnych  uprawnionych do udziału w referendum a także  możliwości  głosowania korespondencyjnego  i przez  pełnomocnika   w ogólnokrajowym referendum  zarządzonym na dzień 6 września 2015 roku.
 
 

 
 
© 2023 Strona Gminy Łapanów