Strona gminy Łapanów

Start

Rada Gminy

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

..

Licznik odwiedzin

7441009 -gości od 2008r

__________________

Materiały w postaci zdjęć i filmów zamieszczone na stronie internetowej Gminy Łapanów stanowią własność gminy i to gmina ma do nich pełnię praw na każdym polu eksploatacji w związku z czym wszelkie ich wykorzystanie, utrwalanie, obróbka i powielanie za pośrednictwem dowolnego medium wymaga zgody gminy.
Zalew PDF Drukuj
Oceny: / 128
KiepskiBardzo dobry 
Wpisał: Jarosław Nowojowski   
17.05.2013.
 Jedną z najważniejszych atrakcji turystycznych Gminy Łapanów jest odbudowany i unowocześniony Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji „Zalew”. Na turystów, wczasowiczów i miłośników wodnych kąpieli czeka strzeżone kąpielisko wraz z trzema brodzikami o zróżnicowanych poziomach głębokości, zjeżdżalnia, kajaki i rowerki wodne, leżaki, parasole, piaszczysta sztuczna plaża, boisko do plażowej piłki siatkowej oraz wiele urządzeń rekreacyjno-zabawowych dla dzieci i młodzieży.
W ramach odbudowy zalewu powstał nowoczesny kompleks sportowy z bieżnią lekkoatletyczną, kortem tenisowym, boiskami do koszykówki i siatkówki. Bezpośrednio przy nim wybudowano plac zabaw dla najmłodszych.
Osoby chcące pozostać na dłużej w Łapanowie zachęcamy do skorzystania ze znajdującej się na terenie ośrodka bazy noclegowej wyposażonej w podstawowe urządzenia sanitarne. Samochód będzie można zostawić na parkingach wyłożonych kostką brukową.
Każdy turysta odwiedzający zalew znajdzie sposób na aktywne i ciekawe spędzenie wolnego czas. Serdecznie zapraszamy!!!


Zarządzenie w sprawie ustalenia cennika opłat

Rezerwacje:

Tel. 14 613 45 50, kom. 663 064 964


Informacja: Mirosław Drożdż

 
© 2023 Strona Gminy Łapanów