Strona gminy Łapanów

Start

Rada Gminy

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

..

Licznik odwiedzin

7507199 -gości od 2008r

__________________

Materiały w postaci zdjęć i filmów zamieszczone na stronie internetowej Gminy Łapanów stanowią własność gminy i to gmina ma do nich pełnię praw na każdym polu eksploatacji w związku z czym wszelkie ich wykorzystanie, utrwalanie, obróbka i powielanie za pośrednictwem dowolnego medium wymaga zgody gminy.
Prestiżowa nagroda dla gminy Łapanów Tygrys gospodarki 2003r. PDF Drukuj
Oceny: / 11
KiepskiBardzo dobry 
Wpisał: Grzegorz Statek   
07.03.2007.

W listopadzie br. Gmina Łapanów otrzymała prestiżową nagrodę Tygrysa gospodarki 2003. Konkurs o zasięgu ogólnopolskim został zorganizowany przez czasopismo "Wieści".

   "Tygrysy gospodarki" od kilku lat promują polską przedsiębiorczość i jej różnorodne formy a skierowane są do...

średnich i małych przedsiębiorstw. Z roku na rok przybywa firm a także gmin które chcą pokazywać że nie tylko duże instytucje z zasobnym kapitałem mogą dużo i szybko zdziałać. W myśl powiedzenia „małe jest piękne” instytucje te pokazują że można prosperować i gospodarować z pozytywnym skutkiem niekoniecznie posiadając znaczący kapitał.

   Spośród laureatów tegorocznej edycji znalazły się gminy oraz firmy z 6 województw: małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, opolskiego, mazowieckiego i lubuskiego.

Statuetkę „Tygrysa” dla Gminy Łapanów odebrał Wójt Gminy Pan Jan Kulig.


   Gmina otrzymała ja za szerokie inwestycje prowadzone na terenie gminy, gospodarność oraz za atrakcyjną działalność turystyczną.

   W ramach prezentacji Gmina Łapanów przygotowała stoisko promocyjne na którym znalazły się wyroby gminnych przedsiębiorców: wędliny z masarni P. Andrzeja Dedio, ciasta z cukierni P. Marii i Jana Śliwa, wyroby mleczarni EKOMILK, pieczywo z piekarni P. Zofii Bednarz a także obrazy olejne miejscowej malarki P. Matyldy Król. Oprawę całego stoiska przygotowali nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół im. prof. Jana Zdzisława Włodka w Dąbrowicy oraz pracownicy Urzędu Gminy.

   Na zakończenie uroczystości odbył się uroczysty bankiet w którym wzięli udział laureaci oraz zaproszeni goście.

Galeria zdjęć: 

     

  

 
© 2023 Strona Gminy Łapanów