Strona gminy Łapanów

Start

Rada Gminy

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

..

Licznik odwiedzin

6927507 -gości od 2008r

__________________

Materiały w postaci zdjęć i filmów zamieszczone na stronie internetowej Gminy Łapanów stanowią własność gminy i to gmina ma do nich pełnię praw na każdym polu eksploatacji w związku z czym wszelkie ich wykorzystanie, utrwalanie, obróbka i powielanie za pośrednictwem dowolnego medium wymaga zgody gminy.
Budowa sali gimnastycznej oraz boiska sportowego z zapleczem przy Szkole Podstawowej w Grabiu PDF Drukuj
Oceny: / 1
KiepskiBardzo dobry 
Wpisał: Grzegorz Statek   
12.12.2011.

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013
 
W dniu 8 grudnia 2011 r. Gmina Łapanów podpisała umowę z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego dotyczącą realizacji projektu pn. "Budowa sali gimnastycznej oraz boiska sportowego z zapleczem przy Szkole Podstawowej w Grabiu".
Należy nadmienić, iż w roku 2010 Gmina Łapanów wnioskowała o dotację unijną na dofinansowanie w/w projektu ale z braku środków wniosek znalazł się na liście rezerwowej. Pomimo tego Rada Gminy Łapanów zdecydowała się na realizację budowy w ramach środków własnych. Pod koniec roku 2011 po pojawianiu się dodatkowych środków Zarząd Województwa Małopolskiego zdecydował o dofinansowaniu w/w projektu.
 
Zdjęcia z realizacji projektu
 
     
 
     
 
    
 
    
 
    
 
    
 
     
 
 W lutym 2012 r. zakończyła się realizacja projektu pn. "Budowa sali gimnastycznej oraz boiska sportowego z zapleczem przy Szkole Podstawowej w Grabiu" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, działanie 6.2. Rozwój obszarów wiejskich, Schemat B: Infrastruktura społeczna w tym edukacyjna i sportowa. W ramach projektu została wybudowana pełnowymiarowa sala gimnastyczna wraz z wyposażeniem i zapleczem, boisko sportowe o nawierzchni poliuretanowej i bieżnia.
Całkowity koszt projektu wyniósł 1 974 371,34 zł. Kwota dofinansowania ze środków MRPO - 1 376 993,15 zł. Wkład własny gminy Łapanów w to przedsięwzięcie wyniósł  597 139,90 zł.
 
    
 
     
 
     
 
     
 

 
© 2021 Strona Gminy Łapanów